KRYCÍ PSI

Otcové našich odchovů + Naši chovní psi


Hogosha of Malizi Doghouse  

AKTUÁLNĚ NAKRYTO TÍMHLE ATRAKTIVNÍM SPORŤÁKEM, TOP STAVBA TĚLA,  EXKLUSIVNÍ RODOKMEN A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ VLEZLEJ MAZEL !!! :-)" BIGGIE " Fenomen of Malizi Doghouse  

 Fenomen je velmi lehce ovladatelný, přátelský a hlavně klidný pes. Exteriérově typický tosák a i přes svůj velký vzrůst je něžný obr, kterého si na první pohled oblíbíte :-)

POZOR JEDNÁ SE O PRVNÍ KRYTÍ tohoto výjimečného psa s japonskými předky, kteří se u nás v ČR vyskytují jen sporadicky a za to  patří velké díky spřátelené chs www.malizidoghouse.cz  jmenovitě sl. Malinovské, která nám propůjčila svůj " klenot " na kterém x generací a mnoho let pracovala.


   " Baďour "  

Baďour je krasavec, který Vás okouzlí nejen svou impozantní barvou svého kabátu, ale i svým pohybem.                            Je to prostě hodný společenský pes nádherné postavy.


" Yasha "  

Yashik  je opravdu přátelský, společenský a kontaktní pes i přes svou velikost je velmi lehce ovladatelný.                    Povahově  je  úžasně  pohodový kliďas těžké váhy. 


  " Goran "  

Goran  je typický představitel plemene Tosa inu, silné kostry a mohutné vrásčité hlavy.                                                Opravdu majestátní pes, který si Vás získá nejen svým vzhledem, ale i svou vynikající povahou a oddaností.